Alexandra Artimovičová
– realitná maklérka

Predávate nehnuteľnosť, hľadáte dom či byt, alebo ponúkate priestory na prenájom?

My Vám s tým pomôžeme! AARK – realitná kancelária pôsobí na trhu od roku 2008 a s obchodovaním s nehnuteľnosťami má bohaté skúsenosti. Našich klientov odborne sprevádzame klientov celým kúpno- predajným procesom. K záujemcom o predaj či kúpu zodpovedne pristupujeme od okamihu, kedy sa rozhodnú predať či kúpiť nehnuteľnosť, až po odovzdanie domu, bytu, či nebytových priestorov do rúk nového majiteľa alebo nájomníka.

Predávajúcim zabezpečujeme širokú propagáciu nehnuteľnosti, organizujeme obhliadky, v prípade prenájmu prihliadame na osobitosti pri hľadaní nájomníkov. Kupujúcim či nájomníkom poradíme pri výbere bytových či nebytových priestorov, vždy sa im snažíme ponúknuť také nehnuteľnosti, aby sme čo najlepšie vyhoveli ich požiadavkám.

V cene našich služieb je okrem iného zahrnuté:

  • Kompletný poradensko-právny servis
  • vypracovanie Nájomnej zmluvy,
  • vypracovanie Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve,
  • vypracovanie Kúpnej zmluvy na nehnuteľnosť,
  • vypracovanie Návrhu na vklad vlastníckeho práva,
  • vypracovanie Protokolu o odovzdaní a prevzatí nehnuteľnosti,
  • zabezpečenie overovanie podpisov na všetkých zmluvách v zmysle slovenskej legislatívy.

Spolupracujeme

Naša realitná kancelária sa nikdy nebránila spolupráci s inými konkurenčnými kanceláriami. Avšak skúsenosti nás naučili, že je vždy dôležité správne sa rozhodnúť s kým do spolupráce ísť a s kým naopak nie.

Za posledných pár rokov sa počet realitných kancelárii znásobuje tak závratným tempom, že nájsť realitnú kanceláriu nie je skutočne problém. Treba si však uvedomiť, že tak ako aj v iných oblastiach aj v tejto realitnej sa nájdu také, ktoré robia zlé meno celému odvetiu. Preto mnoho ľudí spoluprácu s realitnou kanceláriou rázne odmieta. My spolupracujeme zásadne s overenými kanceláriami a realitnými maklérmi, ktorí svojej práci skutočne rozumejú a vedia čo robia.

Právny servis

Už od začiatku nášho vzniku ešte keď sme fungovali pod názvom AARK s.r.o. nám až do dnešného dňa zabezpečuje Advokátska a známková kancelária s.r.o. – advokátka JUDr. Andrea Kubányiová.

Notárske služby

Všetky notárske služby od overovania podpisov, cez notárske zápisnice a úschovy ako aj ďalšie iné potrebné služby nám zabezpečuje notársky úradnotárky JUDr. Ivety Vaškovej, ktorý sa nachádza na Trojičnom námestí 8/A v Trnave
(telefón 033 – 55 14 337).

Architekt

Naša realitná kancelária úzko spolupracuje s ateliérom architektúry Ing. arch. Radomíra Krkoša – www.krkos.sk. Ateliér Architektúry „AARK“ vznikol v roku 2007 po dlhoročnej praxi jeho zakladajúcich členov v oblasti architektúry, interiérového dizajnu a staviteľstva. Medzinárodné skúsenosti sa stali základom pre racionálne riešenia, nadčasový dizajn a zodpovedný prístup ku klientom.